Harstad Sjakklubb inviterer til nok en internasjonal turnering på Thon Hotel Harstad, helgen 02. – 04. oktober. Tradisjonen tro er det fokus på kvinner i sjakken, derfor flere inviterte kvinnelige sjakkspillere fra inn- og utland på startstreken. GM Simen Agdestein, GM Pia Cramling og GM Juan M Bellon Lopez stiller også til start. Gjør du?

Det skal spilles mange runder hurtigsjakk
Arrangøren legger opp til et sosialt arrangement med mye sjakk, men også bankett & festmiddag. Det skal spilles 11 runder hurtigsjakk, med betenkningstid 25 minutter på hele partiet pluss 10 sekunder tillegg per trekk. Merk at det er mulig å stå over en av to runder på fredag. Dette må informeres om før turneringen starter!
Storstilt bankett
Det vil bli servert en treretters meny til kr 550,- som betales til arrangøren via VIPPS eller bankkonto (samme som påmelding til turnering). Husk å merk innbetaling med navn! Banketten starter kl. 20.00 i Arena Nord-Norge før vi flytter oss til restauranten kl. 21.00 for bespisning. Banketten avsluttes når siste mann eller kvinne har kastet inn årene! De som melder seg på banketten får 10% rabatt på Egon gjennom hele helgen!
Påmelding til bankett gjøres via Turneringsservice. Absolutt siste frist er satt til fredag 25. september!

Overnatting på Thon Hotel Harstad
Arrangøren har inngått prisavtale med Thon Hotel Harstad. Vennligst benytt denne lenken for å bestille rom. Merk at rommet må forhåndsbetales, men at det er mulig å kansellere ved evnt. sykdom. Ved å benytte lenken støtter du arrangøren i form av lavere priser, noe som kommer oss tilreisende til gode.
OBS! Tilbudet gjelder fram til 22. september. Etter dette må du kontakte Stein Jensen (jestein@online.no).
Enkeltrom kr 995,- per natt inkl. frokost
Dobbeltrom kr 1195,- per natt inkl. frokost
Aktuelle lenker:
– Invitasjon hos Harstad Sjakklubb
– Påmelding i Turneringsservice
– Påmelding bankett
– Bestille overnatting på Thon
